Новини

06.08.18 Сажкові хвороби на зернових

    Зернові колосові культури вражуються багатьма хворобами, основними збудниками яких є віруси, гриби та бактерії. Але більшість з них викликається грибами. Недобір урожаю зернових від комплексу хвороб становить у середньому 12-18%, а в роки масового розмноження 25-50%, а іноді і більше. Саме тому необхідно проводити комплекс заходів, щоб зменшити ризики виникнення захворювання або хоча б знизити їх негативний вплив.

    Однією з найнебезпечніших хвороб, що поширені на зернових колосових культурах є тверда сажка. Проявляється захворювання на початку фази молочної стиглості. Уражений колос в цей період стає трохи сплющеним, має інтенсивне зелене забарвлення з синюватим відтінком, колоски - розпушені. Замість зерна в них утворюється чорна спорова масса, а замість молочка при розчавлюванні - виділяється сіра рідина із запахом розсолу оселедців. Шкідливість твердої сажки зумовлюється, як відкритим недобором урожаю, в результаті утворенням спорової маси замість зерна в колосі, так і прихованим – зрідження посівів, внаслідок відмирання заражених рослин. Такі рослини зазвичай нижче здорових, через вкорочення міжвузлів.

    Боротьба з сажковими хворобами полягає, головним чином, у знищенні джерел інфекції, а також у створенні умов, які підвищують опір рослинного організму. Основними засобами боротьби при цьому являються:

- дотримання сівозміни;

- підбір та посів здорового насіннєвого матеріалу;

- використання добрив;

- протруювання насіння хімічними та біологічними препаратами;

- вирощування стійких сортів.

    Для своєчасного виявлення та запобігання цієї хвороби звертайтеся в ДУ „Вінницька обласна фітосанітарна  лабораторія” відділ визначення посівних якостей насіння і товарних якостей садивного матеріалу (м.Вінниця, вул. Келецька 53/оф.112, тел.: 65-89-50), а також відділ фітосанітарного аналізу (м. Вінниця, 4-й пров. Комарова, 9, тел.: 46-50-37).